Category Archives: SI

SI: Prośba o wypełnienie formularzy dot. programów grających

Proszę o wypełnienie danych nt. zaimplementowanych przez Was graczy w poniższych formularzach. Dane są mi potrzebne żeby skonsolidować to co widzę w Waszym kodzie z tym co wg Was zaimplementowaliście żeby prawidłowo obliczone punkty mogły trafić do arkusza.

Turniej I: formularz
Turniej II: formularz

Formularze są także dostępne ze strony poświęconej laboratoriom z SI.

Zajęcia ze Sztucznej Inteligencji 6.12.2013

W dniu 6.12.2013 (kiedy zaplanowane są godziny rektorskie w związku z Mistrzostwami Wlkp. w Programowaniu Zespołowym) odbędą się zajęcia laboratoryjne ze Sztucznej Inteligencji. Zajęcia są przeniesione do sali BT 2.7.16 dla wszystkich grup (9:45, 11:45, 13:30).

W czasie zajęć odbędą się konsultacje z projektu systemu eksperckiego (dla chętnych zaliczenie projektu:-) oraz zaliczenie części laboratorium poświęconej automatycznemu planowaniu (dla osób, które z różnych powodów nie uczestniczyły w zajęciach zaliczających automatyczne planowanie).

Przypominam, że zaliczenie projektów z systemów eksperckich, które uwzględnia także krótką prezentację projektu przed grupą laboratoryjną, odbędzie się 20 grudnia 2013. Wymagania odnośnie projektów można znaleźć tutaj. Przykładowe tematy znajdują się tutaj, a paczka przykładowych projektów z zeszłych lat (UWAGA: zrealizowanych w CLIPSie) znajduje się tutaj.