Dwa tematy prac magisterskich ze stypendium z projektu LeoLOD

Poszukuję  dwóch studentów do realizacji pracy magisterskiej w ramach projektu LeoLOD, realizowanego w programie POMOST Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (FNP), współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zadaniem dyplomantów w ramach pracy magisterskiej będzie stworzenie narzędzi w języku Java w zakresie integracji algorytmów, interfejsu graficznego i doświadczenia użytkownika (APIGUIUX). Narzędzie, które powstanie w ramach pracy magisterskiej, będzie wtyczką do darmowego środowiska do tworzenia ontologii i systemów inteligentnych Protégé.

Z projektu będzie można otrzymać stypendium w wysokości 1000 PLN/miesiąc przez 10 miesięcy.

Zapraszam Was do zgłoszenia swojego CV i listu motywacyjnego do 30 kwietnia 2014r  15 czerwca 2014 r. na mój adres:  agnieszka.lawrynowicz@cs.put.poznan.pl.

Realizacja pracy magisterskiej w ramach projektu rozpocznie się od kolejnego semestru (wrzesień/październik 2014r.)

Jeśli macie pytania, chcielibyście porozmawiać nt. projektu, zakresu proponowanej pracy magisterskiej zapraszam serdecznie do kontaktu emailowego (agnieszka.lawrynowicz@cs.put.poznan.pl), telefonicznego ((61) 665 30 26) lub po prostu przyjścia i porozmawiania (budynek Biblioteki Technicznej PP, pokój BT 1.6.10).

Pełny tekst ogłoszenia znajduje się tutaj.