Serwis wykładowcy informatyki edu.andrzeju.pl Nie tylko dla moich studentów

Studencie! Jeśli chcesz pisać u autora tej strony pracę dyplomową to przede wszystkim zarejestruj się w tym serwisie w grupie dyplomantów. Po zalogowaniu możesz kliknąć coś dla siebie z oferowanych tematów prac by zarezerwować ten temat. Odpowiem na to w ciągu 24h.

Aktualnie realizowane prace dyplomowe

Kończące się w 2018

nrdyplomant temat cel szkic technologiaszczegóły
7Sławosz WałkiewiczGra detektywistyczna w tropienie seryjnego mordercy w kanałach ściekowychInteligentna gra detyktywistyczna, w której każda wygrana jest inna pozwalając na długotrwała rozrywkę. Jej scenariusz ma charakter algorytmiczny, a scenografia jest powtarzalna ułatwiając implementację.Detektyw musi wykryć seryjnego mordercę kojarząc alibi różnych osób dla kolejnych zbrodni i w ten sposób ograniczać zbiór podejrzanych. Zakładamy, że gracz traci punkty z każdą z kolejnych 10 zbrodni w gronie 50 postaci rozróżnialnych unikalnymi imionami. A dla każdej zbrodni 5 innych postaci ma alibi, tylko trzeba odpytać z tego właściwe postacie. Scenografia kanałów ściekowych bardzo ułatwia opracowanie graficzne gry.PlayCanvas lub Unreal Engine lub Unity---------

Wszystkie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.
Bez nich strona nie będzie działała poprawnie. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.
W Poznaniu mamy teraz godzinę 16:31. Słońce wzeszlo o 05:40, a zajdzie o 17:48, co odpowiednio zaktualizuje tapetę. Następna zmiana o 17:48.
Poza tym od 1 grudnia do 31 stycznia obowiązuje tapeta świąteczna z choinką.