Serwis wykładowcy informatyki edu.andrzeju.pl Nie tylko dla moich studentów

Studencie! Jeśli chcesz pisać u autora tej strony pracę dyplomową to przede wszystkim zarejestruj się w tym serwisie w grupie dyplomantów. Po zalogowaniu możesz kliknąć coś dla siebie z oferowanych tematów prac by zarezerwować ten temat. Odpowiem na to w ciągu 24h.

Aktualnie realizowane prace dyplomowe

Kończące się w 2022

nrdyplomant/konsultant temat cel szkic technologiaszczegóły
1J.Łucjan J.Pietraszak M.WolskiStrona serwisu obsługującego szkolny konkurs informatyczny KOALA w PHP 7.3/MySQL 8.0 Opracowanie i zaprogramowanie serwisu do wprowadzania odpowiedzi na zadania tekstowo i zadanie programistyczne w Python 3.X1.Zamodelowanie bazy danych.

2.Opracowanie skryptów do kojarzenia zespołów z opiekunami, wprowadzania odpowiedzi tekstowych i oceny odpowiedzi przez jury.

3.Opracowanie metody bezpiecznej weryfikacji programów w Pythonie 3.x.

PHP 7.3/MySQL 8.0
2Maciej JóźwiakAplikacja mobilna na iOS do zarządzania nieruchomością Ułatwienie zarządzania małą nieruchomością1. Zarządzanie cyklicznym generowaniem faktur
2. Rozliczanie płatności każdego z najemców
3. Liczniki wody, prądu i gazu refakturowane przez administrację nieruchomości
iOS

Kończące się w 2023

nrdyplomant/konsultant temat cel szkic technologiaszczegóły
3Krzysztof Dereszyński, Tomasz Kaszuba, Paweł PłuciennikGra w strategię ekonomiczną dla ekologicznego rozwój kraju wspartego innowacjamiCel gry to osiągnięcie zerowego poziomu emisji gazó cieplarnianych. Gracz musi przy tym unikać zarówno siejących spustoszenie anomalii pogodowych jak buntu obywateli pod drakońskimi kosztami transformacji.
4MichaŁ Jaruzel, Szymon Rozynek, Piotr SzymańskiCode breaker-Oprogramowanie nowego eksponatu dla Centrum Szyfrów ENIGMAStrona
5Piotr GórecznySerwis internetowych kursów pisania beletrystykiSerwis powinien wspomagać organizowanie i przeprowadzanie kursów. Powinien być również platformą społecznościową pomiędzy kursami. Rejestracja; Zapisanie się na kurs; Wniesienie opłaty; Kolejne lekcje kursu z ćwiczeniami; Platforma wymiany poglądów z uczestnikami tego kursu; Globalna platforma wymiany informacji w serwisie; Wymiana własnych utworów kursantówPHP/MySQL lub alternatywnaKreatywne Pisanie
Serwis Pasja Pisania

Wszystkie

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze.
Bez nich strona nie będzie działała poprawnie. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.
W Poznaniu mamy teraz godzinę 00:21. Słońce wzejdzie o 03:35, a zajdzie o 20:18, co odpowiednio zaktualizuje tapetę. Następna zmiana o 03:35.
Poza tym od 1 grudnia do 31 stycznia obowiązuje tapeta świąteczna z choinką.