NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Developer PHP (Junior)Nr ref: NBCR/AA/02/2016/S/DP Miejsce pracy: Poznań Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku Developer PHP (Junior) będzie odpowiedzialna między innymi za tworzenie na potrzeby spółki nowych systemów oraz administrację i rozbudowę już istniejących. Pracownikom oferujemy: Ambitne projekty;Rozwój w branży SEM/SEO;Dla aktywnych Kartę MultiSport;Prywatną opiekę medyczną;Pracę w gronie przyjaznych i kreatywnych osób;Liczne szkolenia wewnętrzne oraz coachingi;Stałe godziny pracy;Atrakcyjne wynagrodzenia + podwyżki;Możliwości awansu oraz specjalizacji. Od Kandydatów oczekujemy: Doświadczenia na stanowisku Developer PHP;Dobrej znajomości technologii HTML5, CSS;Znajomości języka JavaScript;Znajomości systemu Linux;Umiejętności optymalizacji zapytań SQL;Praktycznej znajomości biblioteki Smart;Możliwości podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu;Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;Mile widziana będzie znajomość: Techniki AJAX;Zagadnień z zakresu optymalizacji oraz pozycjonowania stron www;Zagadnień związanych z domenami oraz hostingiem; Zainteresowanych proszę o kontakt: agnieszka.armatys@nbcrecruitment.pl Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekstJedn.: Dz. U. z 2002r.
Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o.
w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.
|
|
|