22 MAJA 1999 ROKU
WALNY ZJAZD
POLSKIEGO TOWARZYSTWA
INFORMATYCZNEGO
Zjazd Polskiego Towarzystwa Informatycznego odbędzie się 22 maja o godz. 11.00 w sali klubu WAT na Bemowie w Warszawie.
LISTA DELEGATÓW ODDZIAŁÓW l KÓŁ NA WALNY ZJAZD PTI
Oddział Mazowiecki:
1. Mieczysława Adach-Dąbrowska
2. Leszek Bogusławski
3. Anna Cetnarowicz-Jutkiewicz
4. Jarosław Deminet
5. Mirosław Kortas
6. Andrzej Król
7. Elżbieta Lipka
8. Teresa Orzeł
9. Krzysztof Olszowski
10. Katarzyna Pasik
11. Stefan Stawicki
12. Witold Sołtys
13. Jerzy Szych
14. Barbara Szymańska
15. Lech Szyngwelski
16. Lesław Wawrzonek
17. Andrzej Maciej Wierzba
Oddział Górnośląski:
1. Wojciech Głazek
2. Jerzy Nowak
3. Wiesław Szafraniec
4. Tadeusz Bojaryn
5. Juliusz Czamowski
6. Piotr Fuglewicz
7. Janusz Trawka
8. Stanisław Kowalik
9. Joanna Kurzok-Derda
10. Halina Czarnowska
11. Dariusz Luźny
12. Franciszek Szweda
13. Jan Szynowski
14. Leszek Zychoń
15. Michał Czerwiński
16. Maciej Matuszczyk
17. Wiesław Łukasik
18. Iwona Toborowicz
19. LechPławecki
Oddział Wielkopolski:
1. Tadeusz Pankowski
2. Jan Kniat
3. Jerzy Nawrocki
4. Maciej Drozdowski
5. Piotr Lancmański
6. Ewa Łukasik
7. Michał Zawirski
8. Bogdan Pilawski
9. Andrzej Marciniak
10. Adam Wojciechowski
Koło Gdańskie:
1. Alicja Myszor
2. Marek Chwal
3. Wojciech Kiedrowski
Koło Łódzkie:
1. Marian Niedźwiedziński
2. Dariusz Doliwa
3. Wojciech Horzelski
Koło Lubelskie
1. Marek Miłosz
2. Barbara Jarosińska-Caban
3. Jan Trzcianka
Koło Szczecińskie:
1. Tomasz Kalbarczyk
2. Wojciech Olejniczak
3. Zdzisław Szyjewski
Oddział Dolnośląski
1. Krzysztof Chuderski
2. Marianna Danilewicz
3. Jarosław Bieleń
4. Lech Madeyski
5. Hanna Mazur
6. Zygmunt Mazur
PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD
1. Otwarcie Zjazdu, powitanie gości, wybór Prezydium Zjazdu - Prezes PTI 11.15-11.30
2. Zatwierdzenie porządku i regulaminu obrad 11.30-11.40
3. Wybór komisji mandatowej i wnioskowo-uchwałowej 11.40-11.55
4. Wystąpienie Prezesa 11.55-12.25
5. Sprawozdanie Głównej Komisji Rewizyjnej 12.25-12.35
6. Sprawozdanie Głównego Sądu Koleżeńskiego 12.35-12.45
7. Dyskusja nad sprawozdaniami 12.45-13.15
8. Sprawozdanie komisji mandatowej 13.15-13.20
9. Udzielenie absolutorium ustępującym władzom 13.20-13.25
10. Wystąpienia przedstawicieli Oddziałów, Kół i Sekcji 13.25-14.05
11. Wręczenie dyplomu honorowego członka PTI kol. Piotrowi Fuglewiczowi 14.05-14.20
12. Zatwierdzenie regulaminu wyborów 14.20-14.25
13. Zgłoszenie kandydatów na Prezesa PTI 14.25-14.35
14. Wybór komisji wyborczej 14.35-14.45
15. Wybory Prezesa 14.45-15.00
16. Obiad 15.00-16.00
17. Dyskusja programowa 16.00-16.30
18. Ogłoszenie wyników wyborów Prezesa, zgłaszanie kandydatów do ZG, GKR, GSK 16.30-17.00
19. C.d. dyskusji 17.00-17.45
20. Wybory do ZG, GKR, GSK 17.45-18.00
21. C.d. dyskusji 18.00-19.00
22. Ogłoszenie wyników wyborów, druga tura głosowania 19.00-19.30
23. C.d. dyskusji 19.30-20.00
24. Ogłoszenie wyników 20.00-20. l O
25. Sprawozdanie komisji wnioskowo-uchwałowej 20.10-20.25
26. Podjęcie uchwał 20.25-20.40
27. Wolne wnioski 20.40-21.00
28. Zamknięcie Zjazdu 21.00